حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان_مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: کشاورزان زنجانی در جایگاه چهارم کشوری در رشد تولید گندم در سال زراعی 1401 قرار گرفتند.
کد خبر: ۹۴۵۵۸۲۶
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱

ولی اله زمانی در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم استان زنجان نسبت سال گذشته افزایش داشته است، افزود: به همت و اراده جمعی کشاورزان تلاشگر استان موفق شدیم رتبه چهارم رشد تولید محصول راهبردی گندم را در کشور کسب کنیم.

 

رتبه چهارم رشد تولید گندم کشور به استان زنجان اختصاص یافت

زمانی با بیان اینکه بالاترین رشد تولید گندم کشور، به ترتیب مربوط به استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و زنجان است که تولید آن‌ها در مقایسه با سال گذشته 3 تا ۵ برابر شده است، اظهار داشت: بعد از این استان زنجان، به ترتیب استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، مرکزی، مازندران، کردستان، آذربایجان غربی، کرمان و گیلان در رتبه های بعدی قرار دارند که از بیشترین رشد تولید نسبت به سال 1400 برخوردار بوده‌اند.

 

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 17 مرکز خرید تضمینی فعال است، افزود: بیش از 205 هزار تن گندم کشاورزان که در سال زراعی 1401 برداشت کرده اند خریداری شده است و به ازای هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب کشاورزان واریز می شود.

 

 

ولی اله زمانی افزود: میزان نیاز مصرفی سالانه استان زنجان از گندم خریداری تامین شده است و گندم مازاد بر نیاز خریداری شده در یک عملیات هماهنگ از سوی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران به سایر استان های کشور برای اختلاط و ارتقای کیفیت آرد و نان سایر هموطنان منتقل می‌شود.

 

 

 

 

ارسال نظرات