حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: اردوی جهادی گروه جهادی شهید خرازی امسال در روستای بختیاری از توابع شهرستان خاتم استان یزد برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۵۸۸۳
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، زهرا خبری زاده افزود: در این دوره دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان (پردیس فاطمه الزهرا (س)) آموزش دوره دروس ابتدایی از اول تا ششم و همچنین دروس زبان انگلیسی و عربی به دانش آموزان متوسطه را بر عهده داشتند.
وی ادامه داد: آموزش ساخت کاردستی‌های کمک آموزشی جهت آموزش روان دروس مانند جدول ضرب، حروف الفبا و. از فعالیت‌های دیگری است که به منظور ارتقای سطح علمی دانش آموزان انجام شد.
خبری زاده تاکید کرد: جهت آگاهی رسانی بیشتر به بانوان روستا جلسات مشاوره‌ای حول محور زن و خانواده و همچنین تربیت فرزند تشکیل شد که با استقبال بانوان روبرو گردید.
وی بیان داشت: تشکیل حلقه‌های صالحین حول دغدغه‌های موجود در روستا، اهدای کتاب‌های مشاوره‌ای فرهنگی به کتابخانه روستا، برگزاری یادواره "شهید رضا دمیری" شهیدِ این روستا، عزاداری به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) و اهدا هدیه‌های فرهنگی به دانش آموزان از دیگر اقداماتی بود که در این اردوی جهادی صورت پذیرفت.
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه اینگونه فعالیت‌ها جهت عمل به رسالت معلمی که بر دوش هر دانشجو معلمی است اعلام کرد: امید است با عنایت‌های امام حسین (ع) و حضرت رقیه (س) تلاش‌های اینچنینی در قلب مردم این روستا اثری ماندگار داشته باشد.

ارسال نظرات