حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مراسم تجلیل از ۱۹ بهورز و ۷ مراقب سلامت در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۵۵۹۱۴
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳

با حضور سرپرست فرمانداری کوهبنان، معاون فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس بانک رفاه کارگران کوهبنان مراسم تجلیل از ۱۹ بهورز و ۷ مراقب سلامت در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.

 

در ابتدای این مراسم فصیحی هرندی رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان گفت: بهورزان در کنار پزشکان، پرستاران و کادر درمان در دوران کرونا خدمات شبانه روزی و قابل تقدیر داشتند.

 

وی خاطر نشان کرد: خدماتی که بهورزان در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته انجام می‌دهند در حقیقت نوعی فعالیت در خط مقدم عرصه سلامت است که نقش بارزی در ارتقای سلامت جامعه و کاهش بیماری‌ها دارد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان افزود: جلوگیری از مرگ و میر مادران باردار از جمله شاخص‌هایی است که بهورزان با مراقبت‌های اولیه و نظارت مستمر و جدی در توجه به این شاخص‌ها مبادرت دارند.

 

وی بیان داشت: خدمات بهورزان در خانه‌های بهداشت نشانه خدمت خالصانه آنان برای ترویج و گسترش فرهنگ مبارزه با بیماری‌ها و پیشگیری است و تلاش شبانه روزی آنان در ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه و شهرستان ستودنی است.

 

فصیحی هرندی گفت: امروز دو همکار بهورز به درجه بازنشستگی نائل شدند که جا دارد از زحمات این بزرگواران تجلیل کنیم.

 

در ادامه دکتر مجید توکلی سرپرست فرمانداری کوهبنان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت گفت: در سال ۱۳۶۳ هجری شمسی بحث راه اندازی خانه‌های بهداشت با حضور بهورزان کلید خورد در حالی که بهورزان پیام آوران عدالت، سلامت و توسعه پایدار هستند که بایستی از زحمات بی دریغ آن‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: بهورزان در خط مقدم هستند که در روستا‌ها و مناطق دور افتاده وکمترتوسعه یافته بی ادعا خدمت رسانی می‌کنند.

 

توکلی بهورزان را سرمایه‌های ارزشمند و بی بدیل در بدنه وزارت بهداشت دانست و افزود: این بزرگواران با کمترین امکانات بزرگترین خدمات را به محروم‌ترین و دور افتاده‌ترین نقاط این مملکت ارائه می‌دهند.

 

سرپرست فرمانداری کوهبنان گفت: پیشگیری یکی از ارکان مهم در نظام سلامت کشور عزیزمان است که قطعا این مهم بدون حضور مخلصانه بهورزان در مناطق روستایی امکان پذیر نیست.

 

توکلی افزود: آموزش اصول سلامتی و تندرستی می‌تواند تاثیر مهمی در بهبود وضعیت زندگی افراد جامعه داشته باشد که آموزش به صورت عملی بر عهده قشر زحمتکش بهورز است.

 

وی مسئولیت پذیری، تعهد کاری، خوش اخلاقی، برخورد مناسب با بیماران، وقت شناسی، صبور بودن، روابط عمومی بالا و... را از ویژگی‌های یک بهورز خوب برشمرد.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و تقدیم هدایای از بهورزان شهرستان کوهبنان تجلیل شد

 

 

منبع: مشرق
ارسال نظرات
پر بیننده ها