حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه:
مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج بقیه الله(عج) حاجی آباد
کد خبر: ۹۴۵۵۹۷۳
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین شهر، سرگرد مانیان جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه در جمع بسیجیان،مردم شهید پرور حاجی آباد ،فرمانده فراجا شاهین شهر در مسجد جامع این شهر گفت:مردم خوب و غیور حاجی آباد از السابقون هستند و همیشه میدان دار صحنه های سخت انقلاب بوده اند و تعداد بالای شهدا این منطقه گواه این حرف است.

وی افزود:ماموریت های بسیج در سه محور اصلی ایجاد محله اسلامی،جهاد تبیین و سوق دادن جوانان به مسجد باید پیگیری و اجرا شود.

مانیان با بیان اینکه بعضی ها دوران پهلوی را افسانه ای توصیف می کنند،گفت:شاه مخلوق هیچ اراده ای از خود نداشت و حتی در اتاق خواب خود نیز توسط آمریکائی ها کنترل می شد تا آنجا که به خاطر نصب نقشه ای در اتاق خود توبیخ شد.

سرگرد میثم مانیان در ادامه تصریح کرد:تغییرات در سازمان ها یک روند طبیعی است و افراد جابه جا می شوند و نیروهای تازه نفس با روش و ایده های نو مسئولیت می پذیرند.

در پایان از زحمات شش ساله برادر ابدالی تقدیر و تشکر به عمل آمد و برادر رضایی به عنوان فرمانده جدید پایگاه بقیه الله(عج) حوزه امام محمد باقر علیه السلام ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه منصوب گردید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین