حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان- فرماندار شهرستان فامنین از تخصیص ۵۰۰ میلیارد ریال برای احداث ایستگاه راه آهن طی سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان همدان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۰۸۳
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، صمد جلیلوند در بازدیداز ایستگاه راه آهن شهرستان فامنین ضمن دیدار با کارکنان حاضر در ایستگاه از نزدیک مسائل و مشکلات ایستگاه را مورد بررسی قرار داد و اظهار کرد: ایستگاه راه آهن فامنین به توجه بیشتری نیاز دارد تا بتواند راه‌اندازی شده و در راستای رفاه مسافران خدمات لازم را به شهروندان فامنین و شهرستان‌های همجوار ارائه دهد.

وی گفت: این ایستگاه با توجه به قرار گرفتن در کنار آزادراه همدان به تهران و منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد پتانسیل بالقوه بالایی دارد.

فرماندار شهرستان فامنین از تخصیص ۵۰۰ میلیارد ریال برای احداث ایستگاه راه آهن طی سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان همدان خبر داد و افزود: با اعتبار در نظر گرفته شده برای ایستگاه راه آهن شهر فامنین در سفر ریاست جمهوری به استان همدان امید است پروژه فوق با سرعت بالا و بهترین کیفیت به انجام برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات