حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول موکب شهید مدافع حرم عمر ملازهی گفت: با توجه به قرابت فرهنگی مردم جنوب استان با مردم پاکستان، موجب تسهیل خدمت رسانی به زائران شده است.
کد خبر: ۹۴۵۶۲۹۷
|
۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، معین باشنده، مسئول موکب شهید مدافع حرم عمر ملازهی مستقر در پایانه مرزی ریمدان ضمن ابراز خرسندی از فرصت بوجود آمده جهت خدمت به زوار پاکستانی اظهار داشت: نیروهای خادم حاضر در موکب از شهرستان قصرقند می باشند که به صورت شیفتی برای خدمت به اینجا می آیند.

وی افزود: با توجه به قرابت فرهنگی مردم جنوب استان با مردم پاکستان، موجب تسهیل خدمت رسانی به زائران شده است و در موکب ما خدمات مختلف از جمله طبخ غذاهای مشترک با پاکستانی صورت می گیرد.

باشنده در ادامه گفت: الان یک ماه هست که بچه های ما درگیر آماده سازی موکب در این پایانه هستند.
وی افزود: تامین زیرساخت، تامین اقلام و ارزاق مورد نیاز، آماده سازی اقلام و برنامه های فرهنگی، برنامه ریزی جهت خدمت رسانی و ... از یک ماه پیش آغاز شده بود.

مسئول موکب شهید عمر ملازهی تاکید کرد: حرکت ما یک حرکت فرهنگی و در راستای تبیین و تبلیغ فرهنگ ناب انقلاب اسلامی است.
باشنده در پایان خاطرنشان کرد: امسال سال اول حضور موکب ها در پایانه مرزی ریمدان بود و امیدواریم در سال های آینده این حرکت با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

ارسال نظرات