حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار شفائی گفت: حرکت فرهنگی که در اربعین رقم می‌خورد یک پیام جدی دارد و آن هم و وحدت میان مسلمین در برابر همه فتنه گران دنیا و استکبار جهانی است.
کد خبر: ۹۴۵۶۴۳۸
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

سردار پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان در حاشیه بازدید از زائر سرای امام رضا(ع) و نحوه خدمت رسانی به زوار پاکستانی گفت: بعد از دوسال که گرفتار کرونا بودیم امسال خیلی امیدوار بودیم که زمینه ای فراهم شد تا میزبان خیل عظیمی از عزاداران و زائران سرور و سالار شهیدان در سیستان و بلوچستان از کشور برادرمان پاکستان از دروازه‌های استان این مسیر را به قصد زیارت کربلای و عتبات عالیات و در کنار آن زیارت حرم حضرت امام رضا و حرم حضرت معصومه(س) باشیم.

وی با اشاره به این مطلب که خوشبختانه زمینه ای که فراهم شد با بهره مندی از همه ظرفیت های موجود در سیستان و بلوچستان به صورت منسجم و هماهنگ همه پای کار آمده‌اند و یک کار نمونه ای نسبت به سالهای گذشته رقم خورد و پذیرایی و میزبانی از زائران غیرایرانی در استان فراهم شد.

سردار شفائی ادامه داد: به دلایلی شاهد حضور کمرنگ زوار پاکستانی هستیم که با توجه به اتفاقات و هماهنگی‌هایی که با دولت عراق صورت گرفته وزیر کشور با سفر به دولت عراق تفاهم نامه ای امضا و دولت عراق اعلام کرد بنا به درخواست دولت ایران ورود زوار پاکستانی از مرزهای زمینی بلامانع است که این اعلام به حضور زائرین قوت می بخشد و اثرات ارزشمند بسیاری دارد.

فرمانده سپاه سلمان ادامه داد: این حرکت فرهنگی که در اربعین رقم می‌خورد یک پیام جدی دارد و آن هم و وحدت میان مسلمین در برابر همه فتنه گران دنیا و استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: امروز نظام سلطه و دنیای استکبار این پیام را به خوبی دریافت کرده و شاهد هماهنگی و تلاش مذبوحانه در راستای خنثی سازی حرکت عظیم و فرهنگی اربعین هستند، اما امیدواریم به فضل الهی و تلاش و هوشیاری همه مسلمانان و متولیان و دقت مسئولان به ویژه در کشورهای مختلف شاهد یک اتفاق بزرگ باشیم.

ارسال نظرات