حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمب کارگاه تولیدی مواد شوینده غیر مجاز خبر داد و گفت : در این کارگاه 250 تن مواد شوینده تقلبی کشف شد.
کد خبر: ۹۴۵۶۴۴۸
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" بیان داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت  غیر مجاز و غیر بهداشتی یک کارگاه تولید مواد شوینده در محدوده کلانتری سیزده آبان و بسته بندی کالاهای تولید شده با برند های معروف و عرضه این اقلام  در بازار ، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری 168 سیزده آبان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی محل مورد نظر و اطمینان از صحت خبر و اخذ مجوز قضائی ، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا حدود 250 تن مواد شیمیایی و شوینده غیر مجاز و غیر بهداشتی کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی ، گفت: با دستور مقام قضائی این کارگاه غیر مجاز  پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 به اطلاع پلیس برسانند.

ارسال نظرات