حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (علیه‌السلام) از روند اجرایی برنامه‌های قرارگاه مردمی اربعین در مسجد مقدس جمکران بازدید کرد.
کد خبر: ۹۴۵۶۴۸۹
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان قم، سردار محمدرضا موحد با حضور در صحن امام حسن عسکری (علیه‌السلام) مسجد مقدس جمکران از روند اجرایی برنامه‌های قرارگاه مردمی اربعین بازدید کرد.

بازدید فرمانده سپاه قم از قرارگاه مردمی اربعین
وی در حاشیه این بازدید طی گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: از همه خادمان قرارگاه مردمی اربعین و کسانی که برای خدمت‌رسانی به زائران سیدالشهداء (علیه‌السلام) تلاش می‌کنند به نوبه خود تشکر و قدردانی می‌کنم؛ قطعاً ثواب زیارت اربعین شامل حال عزیزانی که به زائران در این قرارگاه خدمت‌رسانی می‌کنند، خواهد شد.
 
فرمانده سپاه استان قم بیان کرد: الحمدلله خدمات شایسته‌ای در این قرارگاه برای زائران اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) ارائه می‌شود، اما نیاز است تا با کمک سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی این خدمات افزایش پیدا کرده و کامل‌تر شود.

سردار موحد با اشاره به جایگاه معنوی قم افزود: از آنجا که قم به صورت ویژه علاوه بر زائرین ایرانی میزبان زواری از کشورهای مختلف است، حفظ سلامتی و آرامش این عزیزان از اولویت‌های قرارگاه مردمی اربعین قم دانست.

خاطرنشان می‌شود تاکنون قرارگاه مردمی اربعین در استان قم به 22 هزار نفر از زائرین ایرانی و غیر ایرانی خدمات ارائه داده است و زائران اربعین حسینی در هر زمانی از شبانه‌روز که به قرارگاه مراجعه کنند، پذیرش شده و خدمات ۲۴ ساعته غذای گرم و چای، خدمات پزشکی و دارویی رایگان را دریافت می‌کنند.

انتهای پیام./
ارسال نظرات
پر بیننده ها