حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: یکی از ثمرات جنگ تحمیلی برای جهان اسلام به خصوص کشور ما، فرهنگ سازی آن بود و باید دفاع مقدس را برای همه نسل ها تبیین کنیم.
کد خبر: ۹۴۵۶۵۲۷
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین معینی در نشست مجازی با اهالی رسانه و خبرنگاران شهرستان برخوار که با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ثمرات جنگ تحمیلی برای جهان اسلام به خصوص کشور ما، فرهنگ سازی آن بود که رهبر انقلاب هم روی این موضوع تاکید دارند و باید دفاع مقدس را برای همه نسل‌ها تبیین کنیم.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند «جنگ را برای خاموش کردن این انقلاب بر ما تحمیل کردند»، افزود:، اما این جنگ خود یک نعمتی شد که به شعله ور شدن نیروی انقلاب رسید و باید این نعمت برای مردم تبیین شود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار تصریح کرد: اصحاب رسانه باید بتوانند این جهاد تبیین که رهبر انقلاب تاکیدات بسیاری بر روی آن دارند را متناسب با موضوع هفته دفاع مقدس به خوبی انجام دهند.

سرهنگ معینی با ارائه پیشنهاداتی از جمله انتشار روزانه وصایای شهدای شهرستان و برگزاری یادواره‌های شهدا و ویژه برنامه‌های شب خاطره در بستر فضای مجازی، عنوان کرد: رسانه، نقش تبیینی بسیار قوی دارد.

وی با اشاره به نامگذاری کوچه‌ها به نام شهدا، اظهار کرد: اهالی هر کوچه و محله هم می‌توانند تمثال شهیدی که نامش بر کوچه آن‌ها مزین شده را مقابل منزل خود نصب کنند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار خاطرنشان کرد: مساجد هم می‌توانند یک یادمان شهدا در گوشه‌ای از مسجد ایجاد کنند تا نمازگزاران با شهدای آن محله بیشتر آشنا شوند.

سرهنگ معینی با بیان اینکه مساجد سنگر هستند، تاکید کرد: باید این سنگر‌ها حفظ شوند و اگر داخل هر مسجد یک یادمانی از شهدا ایجاد شود، می‌تواند کمک بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین دستاورد‌های دفاع مقدس داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: رسانه واقعا یک ابزار بسیار مهم است و شما که به عنوان یک فرد رسانه‌ای فعالیت می‌کنید، باید بدانید که رسالت خیلی بزرگی بر دوش شما است و باید قدردان آن باشید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین