حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت:
ناظری گفت: با هدف خدمت رسانی به زائران پاکستانی موکب شهیدان جهانزاده در شهرستان زاهدان فعال شده که در صورت حضور گسترده زائرین 8 موکب دیگر نیز در استان فعال خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۵۶۵۷۳
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳

محمد ناظری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از زائرسرای امام رضا و نحوه خدمت رسانی خادمین افتخاری به زوار پاکستانی در گفت و گو با خبرنگار بسیج گفت: با درایت عالی مسئولین  امسال هم مانند سال های قبل در بحث خدمت‌رسانی به زائرین پاکستانی واقعاً برنامه‌های خوبی در نظر گرفته شده است که از جمله ۲۱ دستگاه دولتی و انقلابی متصدی امر خدمت رسانی به زائران پاکستانی در عرصه های مختلف پای کار هستند.

وی افزود: یکی از این 21 دستگاه خدمت رسان به زوار پاکستانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است که در اجرای این حرکت فرهنگی به ایفای نقش پرداخته است.

ناظری با تاکید بر این مطلب که از ابتدای ورود زائرین پاکستانی از مرز میرجاوه و ریمدان برنامه ریزی شده که جامعه هدف ایثارگران در راستای خدمت رسانی به زائرین ایفای نقش کنند در این راستا ایثارگران و فرزندان شهدا نقش دارند و خادمی می‌کند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در جهت خدمت رسانی به زوار غیر ایرانی اربعین حسینی به منظور اسکان و پذیرایی حسینیه شهیدان جهانزاده در شهرستان زاهدان و شهرستانهای مسیر فعال هستند تا خدمات رسانی خوبی را به زائرین داشته باشند.

این مسئول با تاکید بر این مطلب که  گروهی از ایثارگران، جانبازان و آزادگان با هماهنگی در ایستگاه پلیس راه زاهدان به بم تا مشهد مستقر شده اند و جهت هماهنگی های لازم بین زاهدان تا مشهد و قم کرمان با موکب های مسیر راه خوزستان و خراسان هماهنگی‌های لازم را انجام می دهند.

وی تصریح کرد: علاوه بر خدمت رسانی جامعه ایثارگری استان در زائر سرای امام رضا(ع) به زائرین پاکستانی، موکب شهیدان جهانزاده نیز جهت اسکان و پذیرایی از زوار حسینی آمادگی و فعالیت دارند.

ارسال نظرات