حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: پانزدهمین دوره جشنواره آش ایرانی متفاوت‌تر از گذشته و با حضور منتخبان ادوار گذشته نیمه دوم مهر امسال در شهر زنجان برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۵۶۶۴۹
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛سید سعید صفوی با بیان این مطلب به خبرنگاران افزود: پانزدهمین دوره جشنواره آش ایرانی نیمه دوم مهر امسال برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه مردم شهر زنجان استقبال خوبی از اجرای جشنواره‌ها دارند زنجان به شهر جشنواره تبدیل خواهد شد.

پانزدهمین دوره جشنواره آش ایرانی در زنجان برگزار می‌شود

وی، با اشاره به‌ ضرورت توسعه گردشگری غذا با محوریت رویدادهای فرهنگی اضافه کرد: معرفی و شناساندن غذای سالم و بومی یکی از برنامه‌های اولویت‌دار میراث‌فرهنگی استان است.

 

این مسوول، با بیان اینکه غذاهای محلی می‌تواند سکوی پرشی برای جذب گردشگر باشد، ادامه داد: در جشنواره آش و غذاهای سنتی کشور، معرفی الگوهای گردشگری غذایی، گردشگری سلامت و گردشگری عشایری و نیز معرفی ظرفیت‌های استانهای شرکت‌کننده مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی اظهار داشت: در کنار این جشنواره، جاذبه‌های طبیعت‌گردی و فرهنگی استان و صنایع‌دستی کل کشور هم بصورت گسترده معرفی خواهد شد.

 

صفوی با اشاره به شعار «زنجان میزبان مهربان» خاطر نشان کرد: رویکرد ما در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان برگزاری جشنوارهایی با موضوعات متنوع  گردشگری است و از این‌ پس جشنواره‌هایی به وسعت کل ایران برگزار خواهیم کرد.

 

ارسال نظرات