حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستورات ویژه رئیس جمهور در سفر به استان باید عملیاتی و مباحث مربوط به مولدسازی و فروش اموال تملک دارایی های سرمایه ای به صورت روشن و شفاف دنبال شود.
کد خبر: ۹۴۵۶۶۷۵
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، عابدین خرم ظهر امروز با حضور در سازمان به پیگیری وضعیت بودجه و اعتبارات استان پرداخت و اظهار کرد: باید به حوزه برنامه ریزی ورود دقیق تری یابیم تا منابع و مصارف استان سامان یابد.
وی افزود: بالاخره بعد از کش و قوس های بین مجلس و دولت لایحه بودجه با تاخیر زمانی ابلاغ شد؛ در مورد اعتبارات سفر رئیس جمهور نیز تخصیص برخی منابع به صورت اوراق و بخشی نیز به صورت نقدی مصوب شده که باید پیگیری های لازم در این ارتباط نیز صورت گیرد.
خرم تاکید کرد: برخی از دستگاه ها نسبت به دریافت اعتبارات سفر ریاست جمهوری توفیق مورد انتظار را نداشته اند که باید مشخص شود مشکل کار کجا بوده تا رفع شود و آهنگ و روند فعالیت های استان متناسب و متوازن باشد.
استاندار آذربایجان شرقی اذعان داشت: اعتبارات سفر ریاست جمهوری از چهار محل «تعهدات سازمان برنامه و بودجه»، «تعهدات استانی»، «ماده 56 و تسهیلات بانکی» و «نهادهای حمایتی و نفت» تخصیص می یابد که در این چهار حوزه باید گزارشات روشن و شفاف داشته باشیم.
وی در عین حال خاطرنشان ساخت: دستورات ویژه رئیس جمهور در سفر به استان باید عملیاتی و مباحث مربوط به مولدسازی و فروش اموال تملک دارایی های سرمایه ای به صورت روشن و شفاف دنبال شود.
این مسوول در بخش دیگری از صحبت های خود متذکر شد: مهمترین برنامه دولت در سال 1401 پرداختن به مسئله بهره وری است که به نظر می رسد این موضوع در استان ما مغفول مانده است!
استاندار آذربایجان شرقی اذعان داشت: بهره وری در همه امور مربوط به مدیریت، گردش نیروی انسانی، تولید و صادرات تاثیر دارد و باید به جد مورد توجه قرار گیرد که متاسفانه در استان وضعیت مطلوبی ندارد.
خرم تاکید کرد: باید توقف گاه‌هایی که بهره وری استان را دچار چالش می کند، شناسایی و رفع کنیم و برنامه های مشخص با بازه زمانی تعریف شده برای بهینه کردن بهره وری داشته باشیم.
در این جلسه مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به ارائه گزارشات مربوط به وضعیت اعتبارات، بودجه و بهره وری پرداختند.

ارسال نظرات