حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایجاد و فعالسازی ۵ بیمارستان سیار در ۵ پایانه مرزی کشور و دو بیمارستان و پست امداد در عراق،در حوزه سلامت و درمان به زوار اربعین خدمت‌رسانی می‌کند.
کد خبر: ۹۴۵۶۶۹۷
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸

راه‌اندازی بیمارستان‌های سیار سپاه در پایانه‌های مرزی و کشور عراق

به گزارش خبرگزاری بسیج، نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با راه‌اندازی و فعال‌سازی ۵ بیمارستان سیار در ۵ پایانه مرزی کشور و دو بیمارستان و پست امداد در عراق، خادم اربعینی مردم در حوزه سلامت و درمان است.

این بیمارستان های سیار و پست های امداد در قالب انواع تخصص ها از جمله داخلی، اطفال، جراحی، طب اورژانس، ارتوپدی، زنان، مشاوره، رادیولوژی، چشم پزشکی و دندانپزشکی از دوازدهم شهریور ماه خدمت رسانی خود را به مردم به ویژه شرکت کنندگان در آیین پیاده روی اربعین حسینی آغاز کرده‌اند.

واحد‌های بیمارستانی و خدمات درمانی نیروی زمینی سپاه تا ۳۰ شهریور در پایانه مرزی ریمدان در استان سیستان و بلوچستان، گذرگاه باشماق در استان کردستان، پایانه‌های مرزی خسروی در استان کرمانشاه، گذرگاه مهران در استان ایلام، پایانه مرزی شلمچه در استان خوزستان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

همه خدمات عمومی و تخصصی این بیمارستان ها و واحدهای خدمت رسانی از جمله خدمات دارویی و داروخانه ای به صورت کاملاً رایگان در اختیار مردم و زائران اربعین حسینی قرار دارد.

در پایانه مرزی ریمدان، این خدمات در اختیار زائران خارجی به ویژه زوار پاکستانی که از این گذرگاه برای شرکت در آیین اربعین حسینی به مقصد عراق وارد ایران می‌شوند، قرار می گیرد.

گفتنی است؛ این اقدامات با بهره گیری از کادر متخصص درمانی شامل پرستاران، پزشکان و پیراپزشکان داوطلب و جهادی با کیفیت و برابر استانداردهای بهداشتی و درمانی ارائه می شود.

پایان پیام/

ارسال نظرات