حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل زندان های استان البرز گفت: طی پنج ماهه نخست سال جاری، 181 زندانی بدهکار مالی به همت این اداره کل، ستاد دیه و خیرین از زندان های البرز آزاد شدند.
کد خبر: ۹۴۵۶۸۲۰
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، علی چهارمحالی، مدیرکل زندان های استان البرز گفت: طی پنج ماهه نخست سال جاری، 181 زندانی بدهکار مالی از طریق منابع ستاد دیه، کمک خیرین، تلاش مددکاران جهت اخذ رضایت و تخفیف از شکات و قبول اعسار از سوی مقامات قضایی از زندان‌های استان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

آزادی 181 زندانی بدهکار مالی در استان البرز

وی افزود: مجموع بدهی این زندانیان بیش از یک هزار و 240 میلیارد ریال بوده که با پرداخت مبلغ 72 میلیارد و 800 میلیون ریال از منابع در اختیار ستاد دیه مراتب آزادی این زندانیان فراهم شد. اعسار، گذشت شکات و نقدینگی زندانیان از دیگر مواردی است که در آزادی زندانیان بدهکار مالی نقش اساسی دارد که با همکاری خوب مقامات قضایی، فعالیت شورای حل اختلاف مستقر در زندان‌ها و تلاش مددکاران زندان‌ها در امر دعوت از شکات و اصلاح ذات البین این مهم به خوبی انجام می شود.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات
پر بیننده ها