خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
وزیر کشور و استاندار خوزستان روز سه‌شنبه از روند خدمت رسانی در درمانگاه شهید قاسم سلیمانی پایانه مرزی شلمچه دیدن کرد.
کد خبر: ۹۴۵۶۸۴۶
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴

احمد وحیدی روز سه شنبه با حضور در مرکز بهداشتی درمانی شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن گفت وگو با زایران و بیماران بستری در این درمانگاه، امکانات موجود در این درمانگاه را بررسی کرد.

بر این اساس وزیر کشور به منظور بررسی وضعیت تردد زایران اربعین حسینی روز سه شنبه از طریق فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد و در جمع زایران اربعین در شلمچه حضور یافت.

وحیدی، هدف سفر خود به خوزستان را بررسی روند ورود و خروج زایران حسینی در مرز شلمچه بیان کرد و افزود: موکب‌ها برای خدمت رسانی به زایرانی که در حال بازگشت از سفر کربلا هستند تا یک هفته پس از اربعین حسینی فعال خواهند بود.

مرکز بهداشتی، درمانی و فوریت‌های پزشکی شهید حاج قاسم سلیمانی در پایانه مرزی شلمچه در زمینی به مساحت پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع و زیربنای سه هزار مترمربع و ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه ساخته شده است و چند روز پیش به بهره برداری رسید.

این مرکز با ۲۴ تخت بستری و ۶۰ تخت بستری موقت دارای اتاق پزشک، بخش بستری زنان و مردان، اتاق عمل، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق احیاء(CPR)، داروخانه، واحد بهداشت (نمونه گیری)، هدایت عملیات فوریت‌های پزشکی، واحد مامایی و واحد تریاژ است.

پایانه مرزی شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر و ۲۰ کیلومتری بصره عراق میزبان زایران اربعین حسینی است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین