حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امیر سرتیپ دوم غلامعلیان گفت: موکب بزرگ شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در مرز میرجاوه پذیرای زوار پاکستانی عازم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) است.
کد خبر: ۹۴۵۶۸۷۱
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶

موکب بزرگ شهدای ارتش مستقر در مرز میرجاوه پذیرای زوار پاکستانی است

به گزارش خبرگزاری بسیج، امیر سرتیپ دوم امیر غلامعلیان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به شرکت پرشور و گسترده شیعیان کشور دوست و همسایه پاکستان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) امسال و عبور این عزیزان از طریق مرز‌های شرقی کشور به سمت پایانه‌های مرزی غرب و جنوب غرب ایران اسلامی، تیپ ۱۸۸ زرهی نیروی زمینی ارتش ماموریت یافت تا در گذرگاه مرزی میرجاوه، موکب بزرگ شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران را با امکانات کامل و تجهیز نیازمندی‌های ضروری برپا نماید.

وی ادامه داد: موکب بزرگ شهدای ارتش مستقر در مرز میرجاوه که از ۱۱ شهریور ماه در این منطقه مرزی برپا شده است، به صورت روزانه بین ۲ تا ۵ هزار وعده غذای گرم را با رعایت اصول بهداشتی و ظروف بسته بندی شده یکبار مصرف در سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام طبخ و بین زائرین عزیز توزیع می‌نماید.

امیر غلامعلیان افزود: این موکب دارای امکانات مناسبی برای اسکان و استراحت زوار بوده و اماکن پیش بینی شده جهت اسکان زائرین دارای وسایل سرمایشی و خنک کننده و مجزا برای استراحت خانم‌ها و آقایان می‌باشد.

وی همچنین گفت: این موکب دارای یک بهداری مجهز همراه با پزشکان متخصص بوده و خدماتی مانند تزریقات از جمله تزریق واکسن کرونا، پانسمان، فشارخون، درمان گرمازدگی و خدمات دندانپزشکی را به زائران ارائه می‌دهد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در پایان گفت: موکب بزرگ شهدای ارتش که روزانه بین یکصد تا یکصد و پنجاه نفر از خادمان حسینی (ع) تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان به صورت شبانه روزی و شیفتی در آن مشغول خدمت هستند، به صورت کاملا خودجوش و با هزینه خیرین عزیز این تیپ، خیرین منطقه و کمک‌های آستان قدس رضوی و فرمانداری میرجاوه برپاشده و تا ۲۸ شهریورماه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

ارسال نظرات