حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
احمدی نیا: باتوجه‌ به هماهنگی‌هایی که انجام شده است در نظر داریم، نه‌تنها زنگ مهر را با اشاره به دفاع مقدس بلکه در آخرین روز هفته دفاع مقدس نیز زنگ ایثار را در برنامه آغاز سال تحصیلی داشته باشیم.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۱۶
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، احمدی نیا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اظهار کرد: خدمت در مدارس شاهد ویژه و خاص است، زیرا در اینگونه مدارس در خدمت یادگاران عزیز شهدا و فرزندان جانبازان گرانقدر قرار داریم و باید دین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کرده و زمینه‌ساز رشد و شکوفایی استعدادشان باشیم.

وی تصریح کرد: خانواده‌های شاهد و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام جمهوری اسلامی ایران دارند و باید با آسیب‌شناسی و رفع مشکلات آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر، زمینه رشد و ارتقای تحصیلی و علمی این عزیزان فراهم شود.

احمدی نیا با تأکید بر مصونیت دانش آموزان در فضای تهاجمات رسانه‌ای دشمنان از طریق آگاهی‌بخشی به آنان به ضرورت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در محیط‌های فرهنگی و علمی اشاره کرد و اظهار داشت: دانش آموزان، با بصیرت و آگاهی نقش خود را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نمایان می‌کنند؛ در این راستا با نشر و پخش آثار شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس می‌توان این فرهنگ اصیل و اسلامی را به نسل‌های آینده به خوبی انتقال داد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ضمن بیان نیازمندی جامعه امروز به گسترش فرهنگ تعلیم، تربیت و آموزش گفت: باید نیاز‌های فکری و معنوی نسل فعلی و نسل‌های بعدی را تأمین کنیم و فرهنگ آموزش، تربیت و به‌خصوص فرهنگ ایثار و شهادت را در بین نسل جوان ارتقا دهیم و در امر آموزش در شرایط کنونی گام‌های مؤثر و بهتری را برداریم.

وی در ادامه اظهار داشت: شروع رسمی سال جدید تحصیلی با هفته دفاع مقدس یکی از فرصت‌های بی‌نظیر، برای استفاده جهت جلوگیری از تهاجم ترکیبی دشمن به مبانی دینی و انقلاب و ارزش‌های شهدا است.

احمدی نیا افزود: باتوجه به هماهنگی‌هایی که انجام شده است در نظر داریم، نه‌تن‌ها زنگ مهر را با اشاره به دفاع مقدس بلکه در آخرین روز هفته دفاع مقدس نیز زنگ ایثار را در برنامه آغاز سال تحصیلی داشته باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین