حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون اجرایی و فرمانده قرارگاه مرکزی اربعین ارتش خبر داد.
امیر محمودی گفت: ارتش در ایام اربعین با برقراری پل ارتباط هوایی مواد غذایی، تجهیزات و دارو را با سرعت عمل بالا در اختیار زائران قرار می‌دهد.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۳۵
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶

ارسال آب و مواد غذایی برای زائران حسینی

به گزارش خبرگزاری بسیج، امیر سرتیپ «محمد محمودی» معاون اجرایی و فرمانده قرارگاه مرکزی اربعین ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان مستقر در موکب نیروی هوایی ارتش و بیمارستان صحرایی این نیرو در مرز مهران، اظهار داشت: امروز شاهد خدمت‌رسانی تیم پزشکی و کارکنان نیروی هوایی ارتش در موکب و بیمارستان ۳۳ تخت‌خوابی این نیرو بودیم که خدمات ارزنده‌ای به زائران اربعین حسینی ارائه می‌دهند. این‌گونه خدمت‌رسانی نشان از خلوص نیت و ارادت کارکنان این نیرو نسبت به ابا عبدالله الحسین (ع) است.

امیر محمودی افزود: در ایام اربعین یک پل ارتباط هوایی از مشهد به بغداد، تهران به ایلام و اصفهان به صورت مداوم و روزانه در حال انجام است که با استفاده از این پل ارتباطی امکانات، مواد غذایی، آب، یخ، تجهیزات، دارو و سرم با سرعت عمل بالا در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

ارسال نظرات