حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نظری گفت: همکاری و تعامل شایسته کلیه دستگاه‌های اجرایی با ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و پای کار آوردن همه ظرفیت‌ها یک ضرورت مهم است.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۶۵
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی، «بهنام نظری» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت دفاع مقدس و زنده نگه داشتن این فرهنگ ارزشمند است و اگر امروز کشور در بسیاری از حوزه ها حرف برای گفتن دارد به واسطه رشادت ها، ایثارگری ها و مجاهدت های دفاع مقدس است که همواره باید در جامعه زنده و گرامی داشته شود.
 
وی افزود: بزرگترین پیام دفاع مقدس مامی توانیم است چرا که مردم و رزمندگان با تکیه بر توان و ظرفیت های داخلی بزرگترین حماسه ها و افتخارات را رقم زدند و امروز این پیام باید سرلوحه رفتار همه مسئولین باشد.
 
نظری تأکید کرد: ملت ایران با تبعیت از ولایت و غیرت دینی در دفاع مقدس پیروزی های بزرگی خلق کردند و امروز فریضه مهم جهاد تبیین یک رسالت مهم است که مناسبت هایی همچون هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای این مسئله است.
 
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری جهاد تبیین را راهکار مهم در برابر توطئه های دشمن در تحریف و فراموشی فرهنگ دفاع مقدس مطرح کردند و امروز که جنگ شناختی توسط دشمنان توسط فضای مجازی به کار گرفته شده جهاد تبیین می تواند اهداف شوم دشمنان را خنثی کند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با بیان اینکه دفاع مقدس الگو گرفته از فرهنگ عاشورا و مکتب امام حسین (ع) است، گفت: همزمانی هفته دفاع مقدس با ایام اربعین حسینی در سالجاری اهمیت بسیاری دارد و باید از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد.
 
وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس درس وحدت،‌ انسجام و هم افزایی برای پیروزی های بزرگ می دهد، افزود: امروز برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید مشارکت همه جانبه اتفاق بیفتد و لذا همکاری و تعامل شایسته کلیه دستگاه های اجرایی با ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و پای کارآوردن همه ظرفیت ها یک ضرورت مهم است.
 
نظری خاطر نشان کرد: کلیه اقدامات و برنامه هایی که در حوزه دفاع مقدس انجام می شود باید با محوریت ستاد کنگره شهدای استان و اداره کل حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس باشد و همه باید برای تحقق بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری همه توان و ظرفیت ها را پای کار بیاورند.
 
انتهای پیام/ 
ارسال نظرات
پرطرفدارترین