حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
گردهمایی دختران صالحینی پایگاه شهیده واعظی در مزار شهید گمنام پردیسان برای اولین بار همراه با سخنرانی یکی از متربیان فعال حلقات صالحین برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۹۳
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۸

گردهمایی دختران صالحینی پایگاه شهیده واعظی برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، خانم کریم خانی، از متربیان فعال حلقه‌های صالحین پایگاه شهیده واعظی در گردهمایی دختران صالحینی این پایگاه مقاومت بسیج که در مزار شهید گمنام پردیسان برگزار شد، گفت: ۱۷ شهریور، روز حماسه ملت ایران بود؛ روزی که در آن، خون های بسیاری بر زمین ریخته شد و از ثمره آن، درخت تنومند جمهوری اسلامی به بار نشست.

وی ادامه داد: مردم دلیر و شجاع، جوانان غیور و با ایمان، مرد و زن، و پیر و جوان، همه و همه در این روز چون سیلی خروشان به خیابان ها جاری گشته و بر ضد رژیم پهلوی شعار دادند و مخالفت آشکار خود را اعلام کردتد.

خانم زمانی مسئول شعبه تعلیم و تربیت پایگاه شهیده واعظی بیان کرد: یكی از شیوه های تقویت جوانان دادن مسئولیت به آنان است به همین علت و در راستای مهارت افزایی و پرورش دختران صالحینی انقلابی و سخنور و تقویت فن بیان متربیان در مراسم مناسبتی قیام ۱۷ شهریور از سخنرانی متربی فعال حلقه شهیده کمایی بهرمند شدیم.

انتهای پیام/پورجعفرآبادی

ارسال نظرات
پر بیننده ها