حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قم به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی را با رویداد قهرمان شهیدم در دستور کار قرار می‌دهد.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۹۴
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و تقارن این ایام با شهادت حضرت رسول(ص) و آقا امام رضا(ع) با شعار محوری (ما مقاوم هستیم) و با عنوان #قهرمان_شهیدم رویدادی ملی و سراسری با نگاه ویژه به برنامه‌های مسجد و محله محور برای حرکتی به سوی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اجر نهادن به مقام شهدا، ایثارگران و جانبازان انجام می‌شود.

در راستای برگزاری این رویداد ملی دبیرخانه‌ای در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قم تشکیل و برنامه‌های پیشنهادی مختلف مطرح شده است.

برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس در مساجد، پخش نماهنگ های زمان دفاع مقدس از بلندگوهای مساجد، اجرای پویش دوستی با رفیق شهیدم، اجرای مسابقات کتابخوانی، برگزاری نشست‌های جهاد تبیین و روشنگری در مساجد و محلات، اجرای طرح قرائت وصیتنامه شهدا در مساجد و فضاسازی محیطی و تبلیغی از جمله این برنامه‌هاست.

اجرای طرح سفیران زندگی سبز با محوریت زیست عفیفانه و فرزند آوری در مناطق محروم، اجرای طرح کافه گفتگو بمنظور پاسخ به گره های ذهنی نسل جوان، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، اجرای مسابقات مختلف، برگزاری نشست های سبک زندگی شهدایی و تحکیم بنیان خانواده در سطح محلات، اجرای رویداد دهه هشتادی‌ها، برپایی میزهای مهربانی در میادین اصلی و بوستان های مهم شهر به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب زینبی در رویداد ملی #قهرمان_شهیدم پیشنهاد شده است.

همچنین اجرای همایش پیاده روی خانوادگی، اجرای سرود و تئاتر پاتوقی، سرکشی از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان محل، برگزاری یادواره شهدا، شبی با شهدا و آبروی محله، کمک به نیازمندان محلی، غبارروبی مزار شهدا، پخش فیلم‌های ارزشی در مسجد و محل، ارائه خدمات پزشکی به محلات و روستاهای محروم از جمله دیگر برنامه‌های پیشنهادی برای این رویداد ملی است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها