خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان خبر داد:
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ۱۸ بقعه متبرکه استان برگزار می شود.
کد خبر: ۹۴۵۷۰۳۶
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام رحیمی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار داشت: مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ۱۸ بقعه متبرکه استان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار داشت: این مراسم در مرکز استان در امامزادگان باقریه برگزار می‌شود.

وی گفت: این مراسم در شهرستان بشرویه در چهار امامزاده، خضری دشت بیاض یک امامزاده، شهرستان خوسف یک امامزاده، زیر کوه یک امامزاده، سربیشه دو امامزاده، طبس ۳ امامزاده، فردوس دو امامزاده، قائنات یک امامزاده و نهبندان در دو امامزاده برگزار می‌شود.

حجت الاسلام رحیمی افزود: در این برنامه مردم و عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) با پای پیاده به سمت بقاع متبرکه حرکت می‌کنند و به یاد مظلومیت سالار شهیدان در کنار امامزادگان به سوگواری می‌پردازند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظرات
پر بیننده ها