حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امیر دریادار خواجه امیری از استقرار چهار دستگاه یخ‌ساز در منطقه مهران و خسروی برای خدمت به زائران اربعین حسینی خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۷۰۵۱
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰

استقرار دستگاه‌های یخ‌ساز در منطقه مهران و خسروی

به گزارش خبرگزاری بسیج، امیر دریادار «مهدی خواجه امیری» رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح از استقرار چهار دستگاه یخ‌ساز در منطقه مهران و خسروی برای خدمت به زائران اربعین حسینی خبر داد.

دریادار خواجه‌امیری با اعلام این خبر اظهار داشت: ارائه خدمت هر چه بهتر به زائران حضرت اباعبدالحسین (ع) و دادن امکاناتی متناسب با شأن زوار عتبات عالیات، تقویت زیرساخت‌ها و فراهم آوری شرایطی که موجبات آسایش زائران را برآورده نماید امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه ستاد اربعین وزارت دفاع همراه با سایر نهاد‌های خدمت رسان مردمی، از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به شیفتگان و دلدادگان مکتب حسینی دریغ نمی‌کند، گفت: خدمت رسانی به مردم و زائران اربعین سید و سالار شهیدان (ع) یک فرصت مهم و توفیق الهی است.

رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع بابیان اینکه موضوع «اربعین» یک مسئله عادی و اتفاقی نیست، افزود: این گردهمایی عظیم و جمع شدن همه ملت‌ها از اقصی نقاط جهان در یک نقطه، معجزه عظیمی است که در این راه خود را خادمِ زائران دلداده و راهی می‌دانیم که ان‌شاءالله زمینه‌سازِ ظهور حضرت حجت (عج) نیز خواهد شد.

استقرار دستگاه‌های یخ‌ساز در منطقه مهران و خسروی
وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم هر نیازی که استان‌های زائرپذیر در خصوص اربعین داشته باشند را تأمین کنیم، اظهار داشت: ستاد اربعین وزارت دفاع با توجه به گرمی هوا و نیاز زائران به آب آشامیدنی گوارا، در راستای درخواست مسئولانی استانی و دستور وزیر دفاع، چهار دستگاه یخ ساز در منطقه مرزی مهران و خسروی مستقر کرد.

رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع افزود: این دستگاه‌ها ظرفیت تولید دو هزار کیلو یخ خرد شده در طول روز را دارند.

وی تأکید کرد: وزارت دفاع تمامی ظرفیت‌های خود را برای خدمت رسانی به زائرین راهپیمایی عظیم اربعین و آسایش آنان به کار خواهد گرفت.

ارسال نظرات