حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری-جانشین فرمانده سپاه بابل گفت: در آغاز اهفته دفاع مقدس نمایش اقتدار بسیجیان و نیرو‌های مسلح در قالب رژه حماسی در سطح شهر بابل برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۷۰۶۸
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵

رژه اقتدار بسیجیان و نیرو‌های مسلح در بابل برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،کمیسیون برگزاری هفته دفاع مقدس با حضور جانشین سپاه شهرستان بابل و جانشین فرمانده انتظامی و پلیس راهور در سالن جلسات سپاه با محوریت رژه هفته دفاع مقدس برگزار شد.

رژه اقتدار بسیجیان و نیرو‌های مسلح در بابل برگزار می‌شود

در این جلسه سرگرد پاسدار علی حسنعلی زاده گفت: نظر به اهمیت هفته دفاع مقدس که در پیش رو است تمامی نهاد‌های مربوطه باید در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور جانفشانی‌ها و زحمات بی دریغ رزمندگان دفاع مقدس است، اهتمام جدی داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه بابل افزود:دفاع مقدس یکی از بزرگترین دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی است و از این رو ۳۱ شهریور که آغاز این هفته است نمایش اقتدار بسیجیان و نیرو‌های مسلح در قالب رژه حماسی در سطح شهر بابل برگزار می‌شود.

رژه اقتدار بسیجیان و نیرو‌های مسلح در بابل برگزار می‌شود

علیزاده خاطرنشان کرد: سپاه شهرستان بابل با بهره گیری از ظرفیت گردان‌های امام حسین (ع) و یگان شهیدسلیمانی و پادگان المهدی (عج) آماده برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم است.

 

ارسال نظرات