حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امام جمعه موقت پیشوا گفت: پیاده روی اربعین مظهر وحدت و اتحاد است شیعه ، سنی، یهودی، ارمنی، ایرانی ،عراقی، آمریکایی، پاکستانی و بنگلادشی از تمام ملل و اقوام در پیاده روی اربعین شرکت می کنند.
کد خبر: ۹۴۵۷۱۴۶
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلمین سیدموسی حسینی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در آستانه اربعین حسینی اظهار داشت: اگر انسان و ملت و مردم شخصیت داشته باشند خیلی کارها می توانند انجام دهند امام حسین (ع) به مردم شخصیت و عزت و آبرو و مردانگی و شجاعت داد فرمود شما می توانید این قدرت پوشالی بنی امیه خیلی مهم نیست قیام امام حسین به مردم فهماند و مردم بعد از قیام، بنی امیه را از صفحه روزگار محو کردند تا قبل از قیام امام حسین کسی جرات حرف زدن نداشت امام حسین این سد را برداشت این ابهت پوشالی را برداشت و به مردم شخصیت وعزت و عظمت داد و مردم خودباور شدند و مردم باور کردند که می توانند.
وی افزود: امروز پول پیش اجاره مسکن به اندازه پول خرید مسکن در هشت سال قبل است این ظلم به مردم است واقعا سخت است انسان تا مستاجر نباشد نمی فهمد متاسفانه این گرانی ها باعث شد رحم هم در ما نباشد.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس است ملت ایران هشت سال اثبات کردند که اگر تمام دنیا جمع شوند نمی توانند با این ملت مبارزه کنند این ملت با دست خالی ولی با ایمان قوی و حسینی در مقابل تمام دنیا ایستاد.
وی گفت: پیاده روی اربعین نماد و افتخار شیعه  زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) و مظهر وحدت و اتحاد و صفا و صمیمیت در تمام اقوام و ملل است.


وی ادامه داد: پیاده روی اربعین مظهر وحدت و اتحاد است شیعه و سنی و یهودی و ارمنی و ایرانی و عراقی و آمریکایی و پاکستانی و بنگلادشی از تمام ملل و اقوام در پیاده روی اربعین شرکت می کنند.

ارسال نظرات