حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
طالبی گفت: یکی از دلایل مؤثر در حفظ امنیت، عزت و  اقتدار کم نظیر امروز  نظام جمهوری اسلامی ایران، پشت سر گذاشتن با افتخار دوران  8 ساله دفاع مقدس است
کد خبر: ۹۴۵۷۴۱۹
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، محمدرضا  طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در جلسه برنامه ریزی تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس خاطرنشان کرد: هر میزان هزینه در موضوع تجلیل و تکریم از زمندگان هشت سال دفاع مقدس، عین فایده است.

وی متذکر شد: معاندین خارجی و عوامل فریب خورده داخلی در تلاشند تا با برنامه ریزی ارزش‌های نظام  اسلامی را  زیر سؤال برده و تضعیف و خدشه دار نمایند.

وی عنوان کرد: هدف دشمن این است که از طریق تضعیف نظام،   به مطامع شوم خود دست یابد.

معاون استاندار تصریح کرد: به هر میزان که در موضوع شهید و شهادت، مقاومت، گرامیداشت  یاد و خاطره ۸ سال دفاع مقدس و تکریم و تجلیل  از زمندگان سلحشور فعالیتی صورت پذیرد، هنوز  نمی‌توانیم دینی که به گردن ماست  را ادا نماییم.

طالبی گفت: در بحث برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان‌های تابعه استان، نهایت اهتمام و همکاری صورت خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: به دستگاه‌ها اجرایی استان نیز تأکید شده در این خصوص به شهرستان‌ها کمک نمایند.

معاون استاندار، شعار هفته دفاع مقدس امسال را شعار "ما مقاوم هستیم" عنوان کرد: افزود: این شعار در سربرگ مکاتبات اداری و تبلیغات محیطی ادارات مورد توجه قرار گیرد.

طالبی با اشاره به برنامه محوری تجلیل از ایثارگران، اظهار داشت: این برنامه محوری باید طوری برنامه ریزی و تدبیر گردد که رزمندگان بتوانند از سخنرانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز نهایت استفاده را ببرند.

وی تأکید کرد: در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس رعایت  دستورالعمل‌های بهداشتی متناسب با وضعیت رنگ بندی کرونایی، استفاده از ماسک، فاصله گذای اجتماعی، رعایت سقف زمانی دوساعته  و... اعمال گردد.

وی گفت: به جهت اهمیت موضوع، در انعکاس برنامه‌های هفته دفاع مقدس در تمام مناطق از ظرفیت صدا و سیمای استان و فضای مجازی نیز  استفاده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها