حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دندان پزشک جهادگری که برای خدمت رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین مرز و استان نمی شناسد و خدمات جهادی او تا استان کرمان هم رسیده است.
کد خبر: ۹۴۵۷۴۶۳
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، دکتر نادر میری، دندان پزشک جهادگر بسیجی از آغاز ماه محرم بخشی از کار و زندگی خود را نذر امام حسین کرده است تا بتواند خدمتگذار عزاداران حسینی باشد، خدمات ایثارگرانه و جهادی او در راستای خدمت رسانی به محرومین همچنان تداوم دارد.

دکتر میری در طول دوماه عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) فارق ار تعلقات دنیایی مشغله های کاری و زندگی خود را رها کرد و در عرصه خدمت رسانی به عزاداران حسینی در میدان عمل و اخلاص حضور یافت.

خیلی دل می خواهد که انسان بتواند از کار و هزینه های شخصی خود بگذرد و شاید نصف هزینه های دریافتی مطلبش را در راستای خدمت به محرومین صرف کند، اما این پزشک جهادگر با گذشت از مال خود زندگی خود را عشق خدمت به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام می داند چرا که راز و رمز همه دلدادگی‌ها آن حضرت ست .

با آغاز ورود زائران غیر ایرانی به استان و تشرفشان به کربلای معلی سر از پا نمی شناسد و خدماتش بیش از هر زمان دیگری افزایش می یابد، در طول یک شبانه روز که هر انسانی نیاز به استراحت و خواب کافی دارد او مشتاقانه گام برداشته و خدمت رسانی می کند.

با حضور در زائر سرای موقوفه امام رضا زاهدان یک کانکس مجهز به خدمات دندانپزشکی را جهت ارائه خدمات دهان و دندان به زائران پاکستانی در میدان آورده کمک های او به همینجا ختم نشد در کنار خدمات دندانپزشکی خدمات دیگری را نیز به زائران ارائه داد خدماتی مانند تهیه و توزیع میوه در بین زوار حسینی، ارائه خدمات فرهنگی توزیع سربند، مسواک و خمیر دندان این خدمات حرچند کوچک و ناچیز مشاهده میشد اما شادی وصف ناپذیری را در بین زادران به دنبال داشت.

چند روزی را برای خانواده وقت گذاشته تا به مسافرت بروند اما بازهم دلش تاب نمی آورد و باید در سفر هم به زائران و عزاداران خدمت رسانی کند و خدمات رسانی وی از دیار دلیران، سیستان تا سرزمین کریمان، کرمان تداوم یافت.

نادر میری،فرمانده پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: توزیع نان و نمک مهربانی به نيت شهیدان حاج قاسم سلیمانی وحاج قاسم میرحسینی و شهدا مدافع سلامت امنیت همزمان با روز اربعین حسینی در زاهدان و کرمان بین عزاداران توزیع شده است.

 میری افزود: برپایی موکب پذیرایی از زوار اربعین حسینی همراه با توزیع بیست هزار قرص نان و نمک ،توزیع سه هزار بطری آب معدنی و ۵۰بسته معیشتی، ،۱۴۰۰عددمسواک و۳۱۳۰۰۰سربند لبیک یا حسین لبیک یامهدی ادرکنی، ماملت شهادتیم، ماملت امام حسین، یازهراادرکنی -لبیک یازینب از سرزمین اساطیری هامون تنگه احد ایران تا سرزمین کریمان بمناسبت اربعین حسینی وگرامیداشت یاد و نام شهدا  و اشاعه فرهنگ، مکتب مالک اشتر های وطن سرزمین پهلوان وفاتحان سلامت وامنیت  انجام شده است.

وی بیان کرد: همچنین میز خدمت نذر سلامت، قیام اربعین با محوریت پایگاه بسیج دانشگاه علوم پزشکی زاهدان وهمکاری جهادگران وحمایت حوزه صاحب زمان ادرات کل وسایر خادمین و بچه های حاج قاسم با شعار همه قاسم های سلیمانی ومیرحسینی هستیم، ماملت شهادت ماملت امام حسین و گوش به فرمان رهبر انقلابیم فرصت خدمت وحضور در آخرین روزهای اربعین وخدمت به زوارپاکستانی را داشتند.

این مسئول میثاق باشهدا در پیاده روی از گلز شهدا تاکهف شهدا دربحث خدمت سلامت و برپایی مواکب شهید آتش دست، سردار شهیدکفاش، سردارشهید رئیسی، شهدای مدافع سلامت،  شهدای امنیت، موکب حاج قاسم میرحسینی، موکب حاج قاسم سلیمانی به عشق ابا عبدالله الحسین و شهدای وطن  به زائران خدمت رسانی شده است.

میری ادامه داد: ادامه خدمت رسانی به زائران پاکستانی از موکب حاج قاسم میرحسینی تا موکب حاج قاسم سلیمانی باشعار لبیک یا حسین، لبیک یا مهدی فاطمه لبیک یا حاج قاسم ها مالک اشترهای ایران زمین همراه بوده است.

دندان پزشک جهادگر بسیجی تصریح کرد:  پرچم های شهدا توسط عاشقان ولایت در قلب رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و لشکر۴۱ ثارالله و جاماندگان از اربعین و مردم سیستان وبلوجستان برافراشته و جاودان خواهد ماند .

وی اظهار داشت: تا اهتزاز پرچم علمداربه صاحب زمان عج تحویل داده شود آمادگی کامل درفصل انتظار خواهد بود و همیشه تا زنده ایم مدافع سلامت و امنیت خواهیم بود.

ارسال نظرات