حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه تولیدات خود اشتغالی مددجویان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تبریز خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۷۴۷۳
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، کریم پرویزی گفت: این نمایشگاه در سالن آذربایجان و با حضور ۶۵ طرح خودکفایی کمیته امداد استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: نمایشگاه طرح‌های خودکفایی از ۲۷ شهریور تا دو مهر دایر است و طی این مدت علاقمندان می‌توانند از نمایشگاه بازدید و خرید کنند.

وی با بیان این‌که نمایشگاه با هدف معرفی محصولات و توانمندی‌های مددجویان خودکفا شده برگزار می‌شود، افزود: در این نمایشگاه تولیدات مددجویان در زمینه‌های کفش، پوشاک، نوشت افزار، کیف، لحاف و تشک و... عرضه و به فروش می‌رسد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار کرد: با ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان زمینه‌ برای توانمند شدن خانوارهای تحت حمایت فراهم و سبب خروج آن‌ها از چرخه حمایتی می‌شود.

ارسال نظرات