حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ ربیعی عنوان کرد: برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰ عنوان برنامه اصلی در نظر گرفته شده است که شامل یادواره شهدا، اجرای سرود مقاومت، نواختن زنگ مقاومت، کلنگ زنی خانه های سازمانی و همچنین ساخت و تعمیر خانه محرومان و برقراری و تامین آب شرب بعضی از روستا ها با حضور مسئولین استانی از جمله برنامه ها می باشد.
کد خبر: ۹۴۵۷۵۳۵
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴

قزوین_سرهنگ پاسدار عیسی ربیعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام رحلت پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) افزود: ۶۰ عنوان برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان آوج اجرا خواهد شد.

وی افزود: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تحریف و فراموشی دو آسیب مهمی هستند که دفاع مقدس را تهدید می کنند، از همین روی ماموریت همه نهاد ها در شهرستان این است که نگذارند دفاع مقدس دچار آسیب ها شود؛چرا که دفاع مقدس یک گنجینه است و باید آن را مورد بهره برداری قرار دهیم.

وی با اشاره به الگوی دفاع مقدس گفت: این الگو توانست کشورهایی مانند عراق، سوریه، لبنان، یمن و دیگر کشور های اسلامی را نجات دهد. ما نیز باید با توجه به آنچه که داریم از تجربه های دفاع مقدس به خوبی بهره مند شویم و گمان نکنیم که دفاع مقدس برای گذشته است چرا که در این صورت آن را باید در موزه ها گذاشت.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) آوج گفت: برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰ عنوان برنامه اصلی در نظر گرفته شده است که شامل یادواره شهدا، اجرای سرود مقاومت، نواختن زنگ مقاومت، کلنگ زنی خانه های سازمانی و همچنین ساخت و تعمیر خانه محرومان و برقراری و تامین آب شرب بعضی از روستا ها با حضور مسئولین استانی از جمله برنامه ها می باشد.

وی در ادامه به تشریح برخی برنامه های سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: برنامه های عمومی نظیر غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با خانواده شهدا در سطح شهرستان توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت برگزار و اجراء خواهد شد.

وی همچنین در پایان عنوان کرد: ادارات شهرستان هم برنامه های متنوعی در رابطه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه ریزی و اجرا خواهند نمود.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین