حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
موکب حضرت رقیه (س) شهرستان ملارد و شهریار در عمود ۱۴۰۳ مسیر نجف به کربلا برپا شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۵۵۱
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

جابر کریمی فرماندار ملارد در تشریح این خبر عنوان کرد: موکب حضرت رقیه (س) و علی ابن موسی الرضا  شهرستان ملارد و شهریار در عمود ۱۴۰۳ در مسیر نجف اشرف به کربلا معلی برپا شده است.

وی ادامه داد: این موکب دارای امکانات متعددی برای زائران امام حسین  (ع) بوده اعم از: غرفه های آرایشگری، توزیع غذا، مشاوره، ایستگاه صلواتی، تعمیرات، خیاطی، حسینه کودکان، هلال احمر، پزشکی، عکاسی، کتابخوانی و خدمات بسیاری که برای عاشقان اباعبدالله تدارک دیده شده.

جابر کریمی افزود: حدود ۴۰۰ خادم در این موکب عاشقانه و بی ادعا به زائران امام حسین (ع) خدمت کرده و در این امر با فضلیت پیشگام هستند

فرماندار ملارد ضمن تشکر از تمامی ارگان های حاضر و خادمان امام حسین (ع)  تصریح کرد: این موکب با همکاری و حضوری تمامی ارگان های مربوطه شهرستان و خادمان در جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی برپا شده.

وی خاطر نشان کرد: امید است تمامی این فعالیت ها مورد عنایت امام حسین (ع) قرار گرفته باشد و مقدمه ای برای ظهور امام عصر  (عج) و تسلی دل ایشان باشد.

 

خبرنگار: زهرا عین آبادی

ارسال نظرات