حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
این کارخانه با اقدامات متعددی از جمله برگزاری جلسات متعدد با رئیس کل دادگستری استان، سرپرستی بانک کشاورزی، شرکت شهرکهای صنعتی و دادگستری بافت جهت رفع موانع و مشکلات کارخانه انجام و الحمدالله عارضه اصلی کارخانه برطرف شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۶۱۱
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، این کارخانه به دلیل عارضه ها و مشکلات متعدد، از جمله مشکلات مالی و بانکی مدتی قبل در معرض تعطیلی و تعدیل نیرو قرار داشت با درخواست مدیر عامل کارخانه، بعد از پایش و عارضه یابی این واحد توسط کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان بافت با تعامل با سازمان بسیج حقوقدانان استان، اقدامات متعددی از جمله برگزاری جلسات متعدد با رئیس کل دادگستری استان، سرپرستی بانک کشاورزی، شرکت شهرکهای صنعتی و دادگستری بافت جهت رفع موانع و مشکلات کارخانه انجام و الحمدالله عارضه اصلی کارخانه برطرف شد.

لازم به ذکر است تعداد ۱۵ نفر به صورت مستقیم و بالغ بر ۵٠ نفر بصورت غیر مستقیم از این کارخانه کسب درآمد می کنند. گفتنی است پایش، عارضه یابی و احیای واحدهای صنعتی و معدنی از مهمترین رسالت های سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن است.

لازم به ذکر است از اقدامات اساسی دیگری که در احیای این واحد انجام شد اصلاحات ساختاری، از جمله استقرار حسابداری، بازبینی استراتژی قیمتگذاری، توزیع و فروش بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات