حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به شعار محوری هفته دفاع مقدس مبنی بر "ما مقاوم هستیم"، گفت: جهاد تبیین برای جلوگیری از تحریف دفاع مقدس در دستور کار قرار گیرد.
کد خبر: ۹۴۵۷۷۶۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، شست خبری تشریح برنامه های چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از اصحاب رسانه سیستان وبلوچستان در سالن جلسات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدسدر زاهدان برگزار شد.

سردار عوضعلی فقیری، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دفاع مقدس از مهمترین مقاطع مهم و تاریخ ساز در جمهوری اسلامی ایران و هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدت ها و ایثارگری های فرزندان برومند ملت ایران است، گفت: برنامه های سال جاری هفته دفاع مقدس با شعار«ما مقاوم هستیم» در سطح استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی ایران به تنهایی در مقابل کل جهان ایستادگی کرد و جنگ هشت سال دفاع مقدس تبدیل به بزرگترین عبادتگاه برای جمهوری اسلامی شد و جلوه های انسانیت در آن رقم خورد، افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های این هفته تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت است، که در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس با رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.


سردار فقیری با تاکید بر این مطلب که عواملی در دفاع مقدس وجود داشت که نیاز امروز جامعه ما است، این را دشمن متوجه شده و ما باید بدانیم نیاز امروز جامعه به عنوان سرمایه اجتماعی در جهت ایجاد انگیزه، اعتماد و انسجام ملی همین اتفاقی است که در دفاع مقدس افتاده و آن اتحاد و همدلی و پیروی از فرامین رهبر انقلاب است، ادامه داد: در دوران دفاع مقدس مدیریت و نقش امام به عنوان مرکز ثقل راهبری دفاع مقدس، نقش امام در وحدت و انسجام مردم، ارتش و نیروهای مسلح اثرگذار بود و توانستیم همه متحد و واحد با هم در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کنیم

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان تصریح کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس که بیش از 2 هزار و 878 روز اتفاق افتاد حتی یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم.

سردار فقیری ادامه داد: دفاع مقدس مجموعه مجاهدت ها و تلاش های ملت مسلمان غیور ایران است که در برابر تجاوز صدام و رژیم بعثی که به نیابت از استکبار به ایران اسلامی انجام دادند و ملت ایرن با تمام توان خود در برابر دشمن ایستادگی کرد و بعد از هشت سال دشمن را نامید کرد و جمهوری اسلامی حفظ شد.

وی گفت: جهاد تبیین در جهت جلوگیری از تحریف دفاع مقدس در دستور کار است زیرا کسانی هستند که می خواهند بر عکس فرامین حضرت امام(ره) اقدام کنند، که باید در برابر آن مقاومت کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان در بخش دیگر سخنان خود ادامه داد: در مجموع برنامه های کمیته سپاه و بسیج 16 برنامه قبل از هفته دفاع مقدس، 15 برنامه در طول هفته و 124 عنوان برنامه در روزشمار پیش بینی شده که حدودا 2 هزار و 983 برنامه در سراسر استان توسط نواحی و حوزه ها و پایگاه های مقاومت اجرا خواهیم شد.

سردار فقیری افزود: شرکت در نمازهای جمعه و سخنرانی فرماندهان در بین خطبه های نماز جمعه، صدور بیانیه توسط اقشار مختلف، اعزم تیم های پزشکی و ویزیت رایگان در مناطق محروم، افتتاح پایگاه های مقاومت، اجرای سرودهای دفاع مقدس، نمایش های خیابانی، تشریح عملیات کربلای پنج، نواختن زنگ مهر و مقاومت و اجرای رزمایش کمک بی منت در آستانه ماه مهر از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس است.

ارسال نظرات