حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- امام جمعه ورزقان با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، عزت و شوکت نظام را نتیجه دوران دفاع مقدس دانست.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۵۳
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام مهدی پورمحمد در دیدار جمعی از مسئولان ورزقان بمناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: امروز استکبار جهانی در تلاش است تا این عزت بزرگ و فرهنگ بسیجی را از بین ببرد و انتظار می رود مراقب توطئه های دشمنان باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در واکنش به مرگ مهسا امینی با بیان اینکه این موضوع باید به جد بررسی شود، افزود: در قضیه اخیر دشمنان با استفاده از این موضوع تبلیغات زیادی علیه جمهوری اسلامی انجام دادند و انتظار می رود این موضوع به جد بررسی و با عوامل خاطی قاطعانه برخورد شود.

حجت الاسلام پورمحمد با بیان اینکه متاسفانه عده ای از مسئولان دانسته یا ندانسته در زمین دشمن بازی می کنند که باعث متحمل شدن هزینه هایی به نظام می شود، اظهارداشت: انتظار می رود نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کنند و جلو مباحث گرفته شود و نباید هجمه ای علیه آرمان های جمهوری اسلامی صورت گیرد.

عزت و شوکت نظام نتیجه دوران دفاع مقدس است

وی اقدام اخیر واقعه را وظیفه ذاتی و قانونی انتظامی عنوان و بیان کرد: عملکرد این نیرو تا به امروز رضایت‌بخش بوده است و نباید اقدام اخیر باعث شود که این نیرو در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی چشم پوشی کند.

حجت الاسلام پورمحمد ادامه داد: باید موضوع به سرعت بررسی و نتیجه اعلام شود و اگر پس از بررسی مشخص شود نیروی انتظامی مقصر نیست باید هجمه هایی که به این نیروی مردمی متحمل شده است جبران و اگر در نتیجه بررسی ها مشخص شود فرد یا افرادی از نیروی انتظامی مقصر است باید با خاطیان، قاطعانه برخورد صورت گیرد.

ارسال نظرات