حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان_استاندار زنجان با بیان اینکه دفاع مقدس یک ثروت است بیان کرد: باید از این ثروت خوب استفاده کرد و این ثروت عام‌ ملی است و برای تک تک افراد ثروتش شخصی معنوی است.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۶۱
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛ دکتر محسن افشارچی صبح امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت دفاع مقدس که در محل سالن نور برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس برای ما یک ثروت عظیم است، بر خلاف جنگ ها که در اقصی نقاط عالم رخ میدهد جنگ و دفاعی که صورت گرفت علیرغم شهدایی که از ما گرفت، ثروت عظیمی برای ما به ارمغان آورد  و آن  فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

دفاع مقدس یک ثروت است/با بصیرت انتخاب کننده راه درست باشیم

وی افزود: بعد از قیام امام حسین (ع )چنین جنگ و دفاعی در عالم وجود نداشت و این دفاع باعث شد فرهنگ مقدسی تولد پیدا کند که کمک کننده همه ما باشد.

 

 

افشارچی با بیان اینکه دفاع مقدس یک ثروت است بیان کرد: باید از این ثروت خوب استفاده کرد و این ثروت عام‌ ملی است و برای  تک تک افراد ثروتش شخصی معنوی است.

 

 

افشارچی با یادآوری اینکه پیشکسوتان دفاع مقدس، جانبازان و آزادگان در یک برهه زمانی به خوبی تشخیص دادند که کدام راه را باید انتخاب کنند و در کدام سنگر باید بایستند، عنوان کرد: در حال حاضر هم باید تشخیص بدهیم که در کجا باید بایستیم.

 

 

وی ضمن اشاره به اتفاقات اخیر با بیان اینکه کسانی که از نظام کینه دارند و علیه نظام شورش و آرامش مردم را بر هم می‌زنند، گفت: در حال حاضر هم مثل گذشته باید تشخیص داد که  در کدام نقطه باید ایستاد.

 

 

افشارچی با بیان اینکه از اول انقلاب تاکنون ما حادثه‌های زیادی روبه رو شده‌ایم، تاکید کرد: باید با بصیرت و نگاه به پرچم راه درست را  انتخاب کنیم.

 

 

 

در پایان این مراسم از خانواده شهدا، پیشکسوتان و ایثارگران استان تجلیل شد‌.

 

 

ارسال نظرات