خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
عیسی پایین محلی گفت: یک جنگ در دنیا وجود داشت که همه استکبار در کنار هم بودند،و آن جنگ، جنگ تحمیلی ما بود که ایران یک طرف و عراق به پشتوانه استکبار جهانی در طرف دیگر بود.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۸۲
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹

باب الحسین راهی است که در آن شکست وجود ندارد/استکبار به دنبال نابودی نظام ماست

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛دکتر عیسی پایین محلی فرماندار شهرستان گرگان در مراسم افتتاحیه متمرکز برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان گفت: باب الحسین راهی است که در آن شکست وجود ندارد و هر کس به این مسیر افتاد نجات پیدا کرد.

وی افزود: همه نهضت ها به مرور زمان فراموش میشوند و تنها نهضتی که هر ساله به شور و شعور آن اضافه میشوند نهضت آقا اباعبدالله است.

فرماندار گرگان اظهار داشت: امسال بالاترین آمار زائرین را در کربلا داشتیم که از همه چیز گذشتند و مشکلات را به جان خریدند تا زیارت اربعین را در کربلا باشند.

پایین محلی عنوان کرد: یک جنگ در دنیا وجود داشت که همه استکبار در کنار هم بودند،و آن جنگ، جنگ تحمیلی ما بود که ایران یک طرف و عراق به پشتوانه استکبار جهانی در طرف دیگر بود.

وی تصریح کرد: دنیای استکبار با تمام ظرفیت ایستاده است تا این انقلاب را نابود کنند و ما هم با تمام وجود و ظرفیت پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده ایم تا خدشه ای به این نظام و انقلاب وارد نشود.

فرماندار گرگان اذعان داشت: دو فاکتور نظام و انقلاب ما را در وضعیت خاصی قرار داده است. یکی ولایت الهی که چهارچوب آن را خداوند مشخص می کند و دیگری نظام ولایی و موقعیت نظام ما در دنیا ست.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها