حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۹۲۸
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

به گزارش خبرگزاری از بوشهر، سردار علی رزمجو صبح امروز در آئین سراسری تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس ملت ایران اسلامی و نیرو‌های مسلح در مقابل تمامی کفر جهانی، آن هم در شرایط نوپایی انقلاب اسلامی گواه بر این مطلب است که چنین دفاعی از ابعاد مختلف مبنی بر ارزش‌های الهی، ایثار و از خودگذشتگی است.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

رزمجو با تاکید بر اینکه این اندیشه کم یاب و نایاب، انقلاب اسلامی و الهی برای مبارزان عالم الگو و سرمشق است، ادامه داد: دفاع مقدسی که مبتنی بر ایمان اقشار مختف مردم و خصوصا جوانان وتحت رهبری و فرمانده‌ای امام خمینی بود توانست عظمت پوشالی استکبار جهانی را تهی کند.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

وی با بیان اینکه دفاع مقدس استخوان‌های استکبار را در هم شکست و حیثیت آن‌ها را در منطقه کم رنگ کرد، افزود: هشت سال دفاع مقدس فرهنگی ایجاد کرد که با حرکت انقلاب اسلامی و حتی پس از جنگ بیداری سازی گوناگونی در سراسر دنیا بوجود آورد.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تاکید کرد: آنچه که در هشت سال دفاع مقدس بر ایرانیان گذشت در حقیقت آثار عظیم و گسترده‌ای داشته که هر چه به آن پرداخته شود ناگفتنی‌های زیادی دارد.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

وی خاطرنشان کرد: در طول دوران دفاع مقدس فرهنگی در کشور بر پایه ایثار، شهادت طلبی و اعتقاد به فداکاری با جان و مال در راه عقیده و پایداری با محور ایمان و مبانی فکری و مکتبی با هدایت‌های امام خمینی متولد شد که این مکتب با این زیربنای محکم تا ظهور امام زمان شکست ناپذیر خواهد بود.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

رزمجو با تاکید بر اینکه امروز مرز‌های جغرافیایی اسران اسلامی به مراتب مستحکم‌تر از چهل سال پیش است، بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس نماد شکوه، مقاومت، قدرت و هویت ملت ایران اسلامی است.

پیشکسوتان دفاع مقدس در بوشهر تجلیل شدند

وی با اشاره به اینکه ما توانستیم در هشت سال دفاع مقدس استعداد‌ها و ظرفیت‌های کشور را به منصه ظهور برسانیم، یادآور شد: امروز دشمن می‌داند که ایران اسلامی با توان نیرو‌های مسلح و ایمان مردمی پاسخگوی هرگونه از تهدیدات در هر سطحی می‌باشد.
رزمجو با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیسم برای ایران لقمه‌ای است که به راحتی بلعیده خواهد شد، تصریح کرد: ما نه به تجهیزات خود می‌نازیم بلکه قدرت ملت ایران اسلامی در ایمان و عشق به امام حسین است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه نیرو‌های مسلح ایران اسلامی در حول محور ولایت چنان اقتداری به منصه ظهور رسانده اند که دشمنان را در لاک دفاعی فرو برده، گفت: اقتدار شکست ناپذیر نیرو‌های مسلح و ایمان ملت ایران دشمنان را منجمد و فریز کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین