حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
آئین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ساوجبلاغ به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس با سخنرانی سردار مولائی در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۵۸۰۹۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲

گزارش خبرنگار بسیج از کرج، در این صبحگاه نیروهای مشترک ارتش، سپاه و فرماندهی انتظامی حاضر در سپاه ناحیه مقاومت بسیج ساوجبلاغ ضمن ادای احترام به پرچم سه رنگ و پر افتخار جمهوری اسلامی ایران، یاد رزمندگان اسلام و جانفشانی آنان در هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

پاسداران، نیروی انتظامی، جمعی از مدیران این شهرستان، بسیجیان، رزمندگان، خانواده های معظم شهدا از جمله شرکت کنندگان در این آئین بودند.

هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر ادامه دارد.

 در تاریخ ۳۱ شهريور ۱۳۵۹ رژيم بعثی عراق با برنامه‌ریزی قبلی و به منظور برانداختن نظام تازه تاسیس شدۀ جمهوری اسلامی ایران، جنگ وسیعی را عليه ايران شروع نمود. رييس جمهور عراق که در آن زمان صدام حسین بود، با حاضر شدن در مقابل دوربين‌های تلويزيونیِ عراق، قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر را پاره کرد، و شروع تجاوز رژيم بعثی عراق به خاک جمهوری اسلامی ايران را اعلان نمود.

انتهای پیام/ ر

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها