حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
برپایی موکب شهید ستار پناهی توسط کارکنان یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه بهرگان
کد خبر: ۹۴۵۸۱۱۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴

برپایی موکب در ایام ماه صفر (اربعین) حسینی

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر،فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه بهرگان اظهارداشت : همه ساله در ایام منتهی به اربعین حسینی، زائران و عشاق ثارالله مسیر نجف تا کربلا را به عنوان یک سنت حسنه با پای پیاده طی می‌کنند. در طول مسیر هم موکب هایی هستند که زائران می توانند در آنجا استراحت کنند در مسیر زائران موکب‌ها و خیمه‌های فراوانی برای پذیرایی برپا شده است که صحنه‌های بسیار زیبایی را خلق می‌کنند. اکثر مردم قبایل و عشایر مختلف در این مسیر خیمه و چادر برپا کرده و با تمامی دارایی خود حتی به اندازه قرص نان یا با شستن پای زائران به مردم خدمت می‌کنند و این خدمت را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانند.

احسان حیات داوودی در همین رابطه بیان داشت: برپایی موکب توسط سپاه حفاظت هواپیمایی بهرگان نیز با تأسی جستن از همین حرکت بزرگ ومعنوی در ایام اربعین حسینی انجام گردید تا از راه دور به ارباب سلام داده و ادای احترام نماییم.

وی افزود: برپایی موکب هر ساله توسط کارکنان سپاه حفاظت فرودگاه بهرگان به منظور خدمت رسانی به مسافرین در این ایام(اربعین حسینی) و همچنین زنده نگه داشتن این ایام و شناساندن بهتر اهداف اربعین حسینی به مردم انجام می پذیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین