مراسم نکوداشت و تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور مسئولین، برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۸۲۶۹
|
۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتستان، همزمان با سراسر کشور و در نخستین روز از ھفته دفـاع مقـدس آیین تجلیل از پیشـکسوتان، رزمنـدگان و ایثارگران ھشت سال دفاع مقـدس با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) و جمعی از مسئولین نهاد‌ها و ادارات دولتی شهرستان در مجتمع شهید شاهینی شهر برازجان برگزار شد.
در این مراسم با شکوه فرمانده سپاه دشتستان ضـمن گرامی داشت یـاد و خـاطره شـھدای ھشت سـال دفـاع مقـدس خاطرنشان کرد: دفاع مشروع ملت سلحشور ایران اسلامی از مرزھای عزت و شرف این مرزو بوم که در طول هشت سال دفاع مقدس شکل گرفت حقیقتأ بـارزترین و ناب‌ترین مقطع زمانی بود که امروز همچون نگین درخشانی بر تارک تاریـخ حماسه، ایثار و پایـداری تمامی آزادگان جھان می‌درخشد.
سرهنگ غلامرضا بناری اظهار داشت: هفته دفاع مقدس، یادآور افتخارات، شهامت‌ها، رشادت‌ها و شهادت‌های مردانی است که مردانگی آفریدند.
فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان در این آیین گفت: تکریم و قدردانی از پیشکسوتان هشت سال جنگ تحمیلی را می‌توان تجلیل از تمامی ارزش‌های انسانی و الهی توصیف کرد چرا که ایثار، از خودگذشتگی و جان‌فشانی این دلاورمردان در حفظ ارزش‌های انسانی و اسلامی، سزاوار قدردانی است.
در پایان این مراسم از تعداد ۳۰ رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس تجلیل شد.
عکاس/ مجتبی رحمانی فرد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار