حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در آیین عطر افشانی قبور مطهر شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: شهدا یادگاران ایام اقتدار و پیروزی در دوران دفاع مقدس هستند.
کد خبر: ۹۴۵۸۲۸۰
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار علی رزمجو در نخستین روز هفته دفاع مقدس در آیین عطر افشانی قبور مطهر شهدا در محل گلزار شهدای بوشهر گفت: شهیدان یادگاران اقتدار، مردانگی و شور و عاطفه در میدان‌های دشوار رویارویی با دشمنان انقلاب اسلامی ایران در قالب رژیم بعث عراق هستند.
وی تجدید عهد و پیمان را برای ادامه دادن راه شهدا در هفته دفاع مقدس مهم تلقی کرد و افزود: هفته دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان با خون پاک شهدای انقلاب اسلامی برای دفاع از دست آورد‌های انقلاب در عرصه‌های مختلف می‌باشد.
سردار رزمجو دفاع مقدس را پدیده‌ای مهم در نظام بین‌الملل خواند و اضافه کرد: دوران دفاع مقدس انقلاب اسلامی به دلیل طولانی بودن مقاومت و همکاری اقشار گوناگون مردم در آن دوران پدیده‌ای در مقیاس جهانی بشمار میرود که انقلاب را یک قدرت قوی و اثر بخش در نظام بین‌المللی جا میدهد.
فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام با اشاره به وظیفه مردم در قبال از خودگذشتگی شهدا گفت: شهدا با اخلاص خود در دفاع فی سبیل‌الله برای حفاظت از منافع انقلاب اسلامی مجاهدت میکردند و وظیفه ما در قبال مجاهدت و از خود گذشتگی شهدای انقلاب اسلامی ادامه دادن راه آن‌ها در مسیر انقلاب می‌باشد.
سردار علی رزمجو با اشاره به افتخارات و حماسه آفرینی‌های دوران دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس نمودار برجسته‌ای از مجموعه اقدامات و حماسه آفرینی‌های افتخار آمیز برای ملت قهرمان و سلحشور ایران می‌باشد.
وی در پایان نقش نیرو‌های مسلح را در دفاع از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران مهم دانست و گفت: نیرو‌های مسلح انقلاب اسلامی ایران با روحیه ایثارگرانه و انقلابی نقش بسیار اساسی و مهمی را در حفظ امنیت و دفاع از مرز‌های کشور انجام می‌دهند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز با اشاره به مقاومت رزمندگان استان بوشهر در دوران دفاع مقدس افزود: استان بوشهر از محدود استان‌هایی است که رزمندگان آن از طریق زمین، دریا و هوا در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی مقاومت میکردند.

نعمت الله غلامپور اضافه کرد: استان شهید پرور بوشهر در دوران دفاع مقدس ۲۱۰۰ شهید، ۶۸۰۰ جانباز و ۴۳۵ آزاده پر افتخار را در راه انقلاب اسلامی گذاشته است.

شهدا یادگاران ایام اقتدار و مردانگی هستند

در پایان شرکت کنندگان در آیین غبار روبی، عطرافشانی و گل گذاری قبور مطهر شهدا، با آرمان‌های والای آنان تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین