حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- اکنون که نظام جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار ایستاده است و در میان ملل گوناگون حرفی برای گفتن دارد ولی دشمنان تلاش دارند جا پایی برای پیاده نظام های خود در داخل کشور باز کنند تا به اهداف خود که تغییر در مسیر انقلاب است، برسند.
کد خبر: ۹۴۵۸۸۷۲
|
۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶

خبرگزاری بسیج، رقیه غلامی؛ از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون که بیش از چهار دهه را پشت سر گذاشته است برهه ای نبوده است که دشمنان برای مقابله با آن بیکار بشینند.
دشمنانی که با پیروزی انقلاب منافع خود را در نظر دیدند و برای اینکه بتوانند به اهداف خود برسند دست به انواع توطئه و ترفند زدند.
اکنون هم که نظام جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار ایستاده است و در میان ملل گوناگون حرفی برای گفتن دارد در تلاش است جا پایی برای پیاده نظام های خود در داخل کشور باز کند و با هدایت از خارج دست به ناامنی بزند.
ناامنی های اخیر به بهانه فوت مهسا امینی که هنوز علت فوت آن مرحومه در دست بررسی است بهانه ای شده است تا با تهییج افکار عمومی و استفاده از افراد خود در داخل کشور به اهداف خود که مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران است برسند.
نظامی که با خون هزاران شهید و ۱۷ هزار شهید ترور در برهه های مختلف انقلاب مسیر پیشرفت خود را طی می کند.
مسیری که برای ادامه آن نیز جوانانی برومند سینه سپر کردند تا خدشه ای به خاک و ارزش های آن وارد نشود چراکه ایمان به شعار «هبهات من الذله» دارند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین