حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار:
همدان-مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار گفت: بسيج در کشور جایگاه بالایی دارد و همچنین بسيج مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.
کد خبر: ۹۴۷۲۴۲۳
|
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسيج، فاطمه کتابی اصل در نشست بصیرتی، اخلاقی ویژه دانش آموزان بسیجی آموزشگاه اسماء روستای سیمین بهار که به مناسبت گرامیداشت هفته بسيج به همت پایگاه زینب کبری (س) برگزار شد، به جایگاه بسیج از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار کرد: بسيج در کشور جایگاه بالایی دارد و همچنین مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیری که در کشور صورت گرفت، افزود: زن در اسلام سخن نخست در خانواده را می‌زند و دشمنان قصد دارند که مقام زن را در کشور بی‌ارزش کنند با این کار کانون خانواده را ویران کنند .

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار عنوان کرد: دشمن با پیروی از شیطان آرام آرام ذهن جوانان ونوجوانان ما را از اسلام و انقلاب دور می‌کند.

وی خطاب به دانش آموزان بسیجی گفت: شما نوجوانان دهه هشتادی با نیت پاک و خالص می‌توانید زمینه ظهور صاحب الزمان (عج) را فراهم کنید و از یاوران امام زمان (عج) باشید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات