کد خبر: ۹۴۸۲۸۱۰
|
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

به گزارش خبرنگار بسیج از کرمان، به همت حوزه امام رضا علیه السلام شهداد ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول صلوات الله علیه مراسم یادواره شهدا با حضور شهید گمنام و مسئولین شهر و خانواده معظم شهدا در روستای سالار آباد شهدادبرگزار شد.
حجةالاسلام عبدالرضا نظری در این مراسم بیان کرد: دشمنی حق و باطل در طول تاریخ، از بدو خلقت آدم (علیه السلام) وجود داشته، و تمام ۱۲۴ هزار پیامبر در مقابل جبهه باطل قرار داشتند.
وی افزود: عبودیت بدون نفی طاغوت ممکن نیست. شان حیات و زنده بودن، مبارزه با باطل و طاغوت است و باید بدانیم در عصر کنونی جبهه حق و باطل کدام است.
ایشان با اشاره به اینکه دو مکتب برای مدیریت دنیا وجود دارد عنوان کرد: جبهه شیعه و افق آن یعنی جامعه انتظار و حکومت مهدی (عج) و مکتب بعدی یهود و (صهیونسیم و وهابیت و سلفی گری) شامل این دو مکتب هستند.
وی با بیان اینکه دشمنی یهود در بدو شکل گیری انقلاب شروع شد، عنوان کرد: یهود می‌دانست که این انقلاب جهانی است و با هر شیوه‌ای از جمله کودتا، ترور، ۸ سال جنگ با ۳۶ کشور، نفوذ، مشکلات اقتصادی و فرهنگی و در نهایت جنک ترکیبی، تلاش کرده که مانع پیشرفت انقلاب اسلامی شود.
وی افزود: فتنه ۹ دی دشمن از سال‌های ۵۸، ۶۷، ۷۸ و ۹۸ تقریبا هر ده سال وجود داشته و اکنون اگر هر ساله هم فتنه وجود داشته باشد، نگران نباشید چرا که امام صادق (ع) فرمودند که در نزدیکی ظهور، فتنه‌ها زیادتر می‌شود.
نظری در پایان تصریح کرد: راه مقابله با دشمن جهاد تبیین است. آگاهی بخشی به نسل جوان و انس با شعائر اسلامی و به خصوص روضه‌های ائمه، می‌تواند جامعه را در ریل اصلی خود قرار دهد.

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار