حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده بسیج ناحیه عشایری لرستان نبود آب آشامیدنی سالم را یکی از مشکلات عشایر این منطقه عنوان کرد و گفت: در راستای رفع مشکل آب آشامیدنی عشایر و دام‌های منطقه داد آباد یک منبع آب و چندین آبشخور ساخته شد.
کد خبر: ۹۴۸۳۵۸۸
|
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیاوش رستمی صبح امروز در حاشیه افتتاح چند طرح و پروژه در منطقه محروم دادآباد که به مناسبت دهه بصیرت و ولایت همچنین شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام شد، اظهار کرد: با توجه به نقشی که ۳۰۰ خانوار عشایر دادآباد در تولید لبنیات و گوشت قرمز دارند، رفع مشکل آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: این عشایر که از اوایل بهار تا اوایل پاییز درمنطقه عشایری چشمه کوگانی سکونت دارند، مشکلات عمده و اساسی دارند.

فرمانده بسیج ناحیه عشایری لرستان نبود آب آشامیدنی سالم را یکی از مشکلات عشایر این منطقه عنوان کرد و گفت: در راستای رفع مشکل آب آشامیدنی عشایر و دام‌های منطقه دادآباد یک منبع آب و چندین آبشخور ساخته شد.

رستمی افزود: هزینه ساخت منبع و آبشخور‌ها ۳۰۰ میلیون تومان بود که با کمک امور عشایری تامین شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به نامناسب بودن مسیر تردد عشایر منطقه دادآباد، گفت: با پیگیری‌های انجام شده قرار است با همکاری امور عشایری و خیرین به دنبال بهسازی و شن ریزی این مسیر و فراهم کردن زیرسازی و بستر مناسب برای آسفالت هستیم.

فرمانده بسیج ناحیه عشایری لرستان هزینه مورد نیاز برای بهسازی و آسفالت مسیر را ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

 

ب/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار