سومین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها در دوره ششم شوراها، از روز چهارشنبه در اهواز برگزار در حال برگزاری است.
کد خبر: ۹۴۸۴۴۴۹
|
۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸

شصت و ششمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و شهرهای مراکز استان‌ها (سومین اجلاس در دوره ششم) در روزهای ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه به میزبانی شهر اهواز در حال برگزاری است.

برگزاری انتخابات هیات رییسه و تشکیل کمیسیون‌های چهارگانه، بررسی و طرح پیشنهاد اصلاح برخی از قوانین و مقررات مربوط به مدیریت شهری، گزارش اعضا از مسائل و مشکلات شهرهای مراکز استان و اعلان عناوین جلسات کمیسیون های تخصصی چهارگانه و بررسی موضوعات، چهار دستور جلسه اصلی این مجمع مشورتی خواهد بود.

بنا به این گزارش اعضای حاضر در این مجمع با برگزاری انتخابات و تشکیل چهار کمیسیون تخصصی، شامل کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری، کمیسیون حقوقی و قضایی و کمیسیون توسعه و عمران شهری به موضوعات مهم کلان ملی و محلی مربوط به مناطق مختلف کشور در این اجلاس خواهند پرداخت.

بنا بر اعلام شورای اسلامی شهر اهواز، اجلاس روسای شوراهای اسلامی فرصت مناسبی به منظور بهره‌مندی از راهکارهای نوین در چالش‌های مدیریت شهری است و برگزاری این اجلاس بستر مناسبی جهت تبادل تجربه و همچنین بروز راهکارهای نوین برای چالش‌های مدیریت شهری محسوب می شود.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار