استاندار خراسان جنوبی گفت: مصوبات سفر رئیس جمهور با جدیت دنبال می‌شود.
کد خبر: ۹۴۸۴۴۸۰
|
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، قناعت استاندار خراسان جنوبی در دیدار با آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: طی دیدار‌های متعدد با وزرا و با تشکیل کارگروه‌های مرتبط، موضوع پیگیری مصوبات سفر به طور ویژه در دستورکار مدیران قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: ایجاد کارگروه‌های ویژه با موضوعات توسعه‌ای به منظور پیگیری جدی مصوبات تا حصول نتیجه از دیگر اقداماتی است که بعد از سفر رئیس جمهور به استان، دنبال می‌شود.

قناعت اظهار داشت: مهمترین نتیجه این سفر پر برکت برای استان، بازتاب استقبال پرشور مردم خراسان جنوبی از رئیس جمهور در سطح بین المللی است که بسیار افتخارآفرین می‌باشد.

استاندار به اتفاقات اخیر اشاره کرد و به تشریح اقداماتی پرداخت که در راستای مدیریت انرژی در سطح استان انجام گرفته و همچنان در دستورکار مدیران است.

قناعت با تأکید بر کم کاری‌های گذشته و عدم اتصال استان به رینگ سراسری، خاطرنشان کرد: از آن جایی که خراسان جنوبی در انتهای خط انتقال گاز از سمت خراسان رضوی قرار دارد، لذا برودت هوا و مصرف بالای گاز در دیگر استان ها، افت فشار را برای ما رقم زد.

وی، ضمن تشکر از کارکنان شرکت گاز که با کار جهادی شبانه روزی مانع قطع گاز در مناطق مختلف استان شدند، گفت: تمام تلاش ما بر این است که مردم و بخش خانگی در جریان این کاهش دما و افت فشار گاز، کوچکترین آسیبی نبینند.

استاندار با اشاره به ورود سامانه جوی جدید به استان در هفته آینده، تصریح کرد: بر اساس پیش بینی‌های هوا شناسی، سرمای هوا هفته آینده هم محسوس خواهد بود.

قناعت به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای مقابله با این موج جدید سرما گفت و اظهار داشت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی از روز شنبه اول بهمن ماه با دو ساعت تأخیر، شروع به فعالیت می‌کنند.

وی از اقدامات انجام شده برای برگزاری کنکور هم گفت و تأکید کرد: با تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی شرایط به گونه‌ای مهیا شده که داوطلبان، دغدغه‌ای جز آزمون نداشته باشند.

آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند نیز ضمن تقدیر از دست اندرکاران سفر رئیس جمهور، اقدامات مدیران برای مدیریت شرایط موجود را ارزنده خواند.

آیت الله عبادی متذکر شد: این که تمام هم و غم مدیران کم کردن دغدغه‌های مردم است، بسیار حائز اهمیت و ارزشمند می‌باشد.

انتهای پیام/                                  

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار