خبرهای داغ:
رئیس پليس راه استان قزوین از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم "رشت - قزوین" و بالعکس خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۳۱۸۵
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲

قزوین_سرهنگ فرهاد ذاکری منش در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج با اشاره به اينكه با توجه به تقارن روز مبعث رسول اکرم (ص) با تعطيلات پايان هفته پيش‌بيني مي‌شود حجم سفرها و تردد وسايل نقليه در محورهای استان افزايش يابد، اظهار کرد: در اين راستا به منظور افزايش ايمنی و تسهيل عبور و مرور وسايل نقليه، محدوديت‌هاي ترافيكي در محورهاي قدیم "رشت - قزوین" و "آستارا - اردبیل" و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد كليه تريلرها و کامیون‌ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12:00 تا 24:00 روز پنج‌شنبه 27 بهمن ماه و از ساعت 12:00 تا 24:00 روز شنبه 29 بهمن ماه در محورقدیم رشت قزوين و بالعكس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان در خصوص نحوه رانندگی و لزوم احتیاط در شرایط بارندگی یادآوری کرد: آنچه مورد تاکید است، رعایت فاصله طولی حین رانندگی است و یک خودرو حتما باید 2.5 برابر طول خودش با خودروی جلویی فاصله داشته باشد تا شاهد تصادفات نباشیم.

سرهنگ ذاکری منش خاطرنشان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ، داشتن سوخت کافی، بررسی سالم بودن بخاری خودرو، سالم بودن برف پاک کن و چراغ‌های ماشین در شرایط جوی که مه یا غبار صبحگاهی است یا در مواقعی که نور خورشید به علت مه گرفتگی کافی نیست از اصول اولیه رانندگی در فصل زمستان است.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار