حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به نقل از معاونت عملیات سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع)
رزمایش الی بیت المقدس 13 به یاد شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی با هدف ارتقا امنیت پایدار محلات و افزایش رضایتمندی عموم شهروندان در سطح محدوده های سرزمینی شهر اصفهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۲۱۰
|
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه امام صادق (ع) استان اصفهان: رزمایش الی بیت المقدس 13 به یاد شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی با اجرای ماموریت های دفاعی امنیتی با هدف ارتقا امنیت پایدار محلات و افزایش رضایتمندی عموم شهروندان در سطح محدوده های سرزمینی شهر اصفهان برگزار شد.

مسئول معاونت عملیات سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) با بیان اهداف و پیامد ها در این ماموریت اعلام نمود: در این رزمایش، برنامه های شامگاه یاد یاران با دعوت از پیشکسوتان انقلاب، گشت های عملیاتی رضویون بسیج در جهت جلوگیری از سرقت های خرد و افزایش امنیت عمومی، اجرای طرح های دفاعی امنیتی مقرهای بسیج،نورافشانی محلات ، رژه موتوری اقتدار بسیجیان،توزیع بسته های معیشتی و کمک های مومنانه به اقشار کم برخوردار پیگیری و اجرا شد.

وی با اشاره به اقداماتی از جمله : گشت های عملیاتی رضویون و گشت های عملیاتی معاونت عملیات ناحیه که تاثیر زیادی در ارتقا امنیت و پیشگیری از وقوع جرم داشت و همچنین اجرا و تمرین طرح دفاع،اجرای ماموریت حساس مهم و تاثیر گذار و برپایی تورهای ایست و بازرسی ،اجرای برنامه شامگاه یاد یاران با دعوت از پیشکسوتان انقلاب در سطح پایگاه ها و حوزه ها،اجرای رژه موتوری اقتدار بسیجیان در سطح محدوده سرزمینی ،اجرای عملیات نور افشانی در شب۲۲بهمن و ... در طی این ۱۰ شبانه روز تمرین و اجرا شد که همه و همه این ماموریت ها تاثیر بسیار خوبی در ارتقا آمادگی های رزمی امنیتی بسیجیان داشت و نشان داد بسیجیان و نیروهای انقلابی مثل همیشه آماده مقابله با تهدیدات ضد انقلاب را دارند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار