حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار کرمانشاه گفت: ظاهر افراد را نخوریم، اگر کسی در بین ما بود و به سمت قبله مسلمانان هم نماز خواند اما در راستای خواست و برنامه دشمن عمل کرد، بی‌شک در جبهه دشمن تعریف می‌شود.
کد خبر: ۹۴۹۳۶۲۳
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در اجتماع روحانیون و علمای اهل سنت استان، اظهار کرد: اگر جامعه اسلامی به معنای کامل کلمه اگر خود قدر برادری را بداند، دیگر نباید ترسی از هر قدرتی داشته باشد.

وی ادامه داد: تنها راهی که از قرآن، سیره پیامبر و اهل بیت برداشت می‌‌شود برادری است و لاغیر، بنابراین اگر می‌خواهیم قرآنی زندگی کنیم بنا بر فرموده این کتاب مقدس باید برادر باشیم زیرا اگر برادر نباشیم مومن نیستیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هیچ کار اجرایی بدون اراده و نیت درونی اتفاق نمی‌افتد، تصریح کرد: گول ظاهر افراد را نخوریم، اگر کسی در بین ما بود و به سمت قبله مسلمانان هم نماز خواند اما در راستای خواست و برنامه دشمن عمل کرد، بی‌شک در جبهه دشمن تعریف می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار